Fightersrpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fightersrpg

Savaşçınızı yaratın, kendinizi tanıtın ve büyülü rpg dünyasına adım atın!

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Siteye adım

3 posters
YazarMesaj
S. İ. Luna Courtney
Admin - kötü
Admin - kötü
S. İ. Luna Courtney

Siteye adım Empty
MesajKonu: Siteye adım   Siteye adım Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2007 7:01 pm

Siteyi anlamak için aşağıdaki yazıyı okumanız yeterli.

1- Herkes kendi savaşçısını yaratacak (Savaşçının ismini verecek, dönüşürken ve savaşırken kullanacağı sihirli sözcükleri yaratacak, karakter ve fiziksel özelliklerini belirleyecek)
2- Karakterler ve Lejant gibi bir bölüm açılacak ve bu bölümle herkes savaşçısının özelliklerini anlatacak.
3- Bu savaşların olduğu, savaşçıların yaşadığı yer İstanbul olacak. Yurtdışında da yaşanabilir ama turnuva vb. şeyler için İstanbul’a veya bizim belirlediğimiz başka yerlere gelmek zorunda olacaklar.
4- İsteyenler bizim yarattığımız anime deki hazır karakterleri kullanabilirler.
5- Herkesin kendine ait evi-okulu olacaktır.
6- Semtler de olacağı için aynı semtte yaşayanlar genellikle aynı okulda olacaklardır. Hatta aynı evde bile olabilirler.
7- İyiler ve kötüler şeklinde iki ayrı güç topluluğu olacak. Bunların içinde de ayrı ayrı gruplar olacaktır. Kötülerin topluluğunda, kötü olan savaşçıların katılabileceği 5 grup olacaktır. Mutlaka bir gruba katılmak zorundadırlar.
8- Kötülerin ve iyilerin grupları şunlar olacaktır:

KÖTÜLER
1)Ölüm Savaşçıları
Özellikleri: Tek amaçları öldürmektir.

2)Cehennem Melekleri
Özellikleri: Kişilerin en hassas noktalarını bulup onları etkisiz hale getirir, daha sonra da o kişileri yok ederler.

3) Şeytanın Yardımcıları
Özellikleri: İsimlerinden de belli olduğu gibi şeytan adlı melek için çalışmaktadırlar bu yüzden tek bir seferde ölmezler bu yardımcıları öldürebilmek için artarda üç saldırı yapmak gerekir, karşı koyma mekanizmaları çok zayıftır.

4) Baltalı Azrailler
Özellikleri: Tüm kötüler arasında en düzenbaz olanlarıdır. Diğer gruplarla birlik içinde olmaktan çok her şeyi kendileri halletmek isterler.

5) Acımasız katiller
Özellikleri: Kimsenin beceremediği üstün güçlerini savaştıkları kişileri kısa sürede öldürmek için kullanırlar. Öldürdükleri kişilerin (savaş puanını sıfıra indirdikleri kişilerin) ruhunu alırlar. Böylece ölen kişilerin güçlerini almış olurlar. Bu güçleri kötüye çevirip kullanır ya da başka kötülere verirler.

İYİLER
1)Yaşam Savaşçıları
özellikleri:ya ölürler ya yaşarlar hayattan ümidini kesmiş kişilerin en büyük yardımcılarıdır
ölüm savaşçılarının en büyük düşmanlardır

2)Melekler
özellikleri:cennet ve cehhendeki savaş sürmektedir ve sonsuza dek sürecekter melekler kötüleri öldürmekte ve eşitliği sağlamaktadırlar

3)İyiliğin Büyücüleri
özellikleri:şeytanın yardımcılarına karşı gardlarını almış hazır beklemektedirler olası bir saldırıya her zaman hazırdırlar

4)Yüce Ruhlar
özellikleri:azraillerin aldıkları her bir ruh bu gruba katılır ve baltalı azraillere karşı savaşır .

5) Merhamet çiçekleri
özellikleri:Acımasız katilleri öldürebilcek tek gruptur çünkü diğerleri yapılan bu kadar kötülüğe karşı merhametli davranamaz

9- Sınırlı sayıda üye katılabilecektir.
10- Kötülerin evi ve okulu olamayacaktır. Kendilerine ait karargâhların ve merkezlerin yerlerini, isimlerini onlar belirleyecektir.
11- 100’ü aşkın düello alanları olacaktır.
12- İyi kişilerin rütbesinde iyi, kötü kişilerin rütbesinde kötü yazacaktır. Kişilerin avatarları da bu rütbelerine uygun olmalıdır. (Kötü rütbeli birinin avatarında beyaz kanatlı bir melek rütbesine uygun olmadığı için olamaz mesela)
13- İyiler kötülere özgü alanlarda, kötüler ise iyilere özgü alanlarda rpg yapamayacaktır. Ancak bizim tarafımızdan onaylanmış yerlerde rpg yapabilirler.
14- Düello alanında iki kişi savaşırken üçüncü bir kişi gelip kendi tarafından(iyi veya kötü) birine yardım edebilecek, ya da yardım çağırabilecektir.
15- Herkesin yaptığı savaşlara göre kendine özel bir savaş puanı olacaktır. Bu puan savaş kazanıldığında artacak, kaybedildiğinde azalacaktır.
16- Bu puanları tamamen yitiren kişi banlanacaktır. Fakat tekrar başka bir isimle üye olabilir. Bu sırada üye alımları durdurulursa ise tekrar üye olamaz.
17- Eğer kişi çok iyi rpg yapıyorsa kontenjana alınır.
18- Yaşam puanları belirli bir seviyeyi geçen kullanıcılar özel ve yeni bir gruba alınır.
19- Savaşçı olmak istemeyen kişiler, savaşçıların okulunda(matematik türü derslerin işlendiği normal okulda) öğretmen olabilirler. (Ya da herhangi başka bir iş)
20- En üst seviyeye ulaşmış kullanıcılar savaş profesörlüğüne başlar.
21- Savaşçılar savaş okuluna belirli bir seviyeyi geçtikten sonra başlar. O seviyeyi geçmeden önce normal dersler (Matematik vb.) görür. Tabi henüz savaş dersleri görmeye başlamamış kişilerin düello yapamaması gibi bir kural yoktur.
22- Savaşçılar evrim geçirebilmek için minimum 50 düello yapmalıdır. Bu 50 düellodan sonra yapacağı her saldırıda rakibinin can puanları +15 olarak gidecektir. Her 50 düellodan sonra bu +15 giderek katlanır. Düellolar yapılmadan önce isminizi gerekli yere yazdırmanız gereklidir ve onay alıncaya kadar savaşamazsınız. Onay almadan veya kuralları okumadığı için kural ihlali yapan kişilerin tam 1000 yaşam puanı gider. Toplam yaşam puanı10.000dir.Yapılan 1. seviyeden bir saldırı 100 can puanı götürür. Eğer fiziksel bir düello yapılıyorsa puanlama şu şekildedir.
—Tokat:10
—Yumruk:10
—Tekme:20
—Kafa:20
—Çelme:10
—Boğma:10
—Uçan tekme: 20
(Elbette asıl güçler bunlar olmayacak. Önceden de söylediğim gibi kişiler savaşırken sihirli sözlerle güçlerini kullanacaklar. Ama arada bu savaş tekniklerini de kullanabilirler)
23-Ayrıca ırklar da olacaktır. Bu ırklar: İnsan, büyücü, elf, cüce ve shade. Shade'nin ne olduğunu Arya'dan öğrenebilirsiniz.
Ayrıca bu ırklara özel alanlarda vardır. Mesela elflere özel bir orman vardır. Bu ormana onlardan başkaları giremez. (Bir tür karargah gibi)

En son tarafından Perş. Ağus. 16, 2007 11:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Lily Caroline
Admin - kötü
Admin - kötü
Lily Caroline

Siteye adım Empty
MesajKonu: Geri: Siteye adım   Siteye adım Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2007 10:42 am

Örneğin ben Kötülerden olucam vede kötülerdende Cehennem Meleklerinden olacam!!!

Lunacım birde kötüler iyilerin alanlarına iyilerde kötülerin alanlarına girememeli.Yani diyelim ben kötüyüm iyilerin alanına girme şifresi olsun ben o şifreyi bimemeliyim yoksa girer herkezi öldürürüm.Eğer 4müzden kim yapabilrse yapsın ok?
Usagi Tsukino
Admin - iyi
Admin - iyi
Usagi Tsukino

Siteye adım Empty
MesajKonu: Geri: Siteye adım   Siteye adım Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2007 12:21 pm

Bu arada;
Savaşçılarınız nickleri isimlerden oluşmalıdır.
bkz: Usagi Tsukino , Arya Argetlam , Luna Courtney ,Lily Caroline

Siteye adım
1 sayfadaki 1 sayfası